To znajdziesz w Serwis500

Serwis500.pl jest platformą internetową, uruchomioną w październiku 2016 r., stworzoną i prowadzoną przez jednego z czołowych polskich dystrybutorów opon samochodowych - LATEX OPONY SA w Opolu.
Liczba serwisów ogumienia korzystających z naszej platformy systematycznie rośnie i obejmuje warsztaty zlokalizowane w całym kraju.

Na stronach Serwis500.pl można zapoznać się z bardzo szeroką ofertą opon dostępnych w sieci sprzedaży partnerów handlowych LATEX.
Za pomocą wyszukiwarki serwisów ogumienia można znaleźć warsztat korzystający z platformy Serwis500 i złożyć zamówienie online, a także umówić termin montażu opon w wybranym serwisie opon.
Wyszukiwarka opon, dostępna w Serwis500.pl, pozwala na łatwy dobór opon z uwzględnieniem jej rozmiaru, przeznaczenia, sezonu, marki itd.

Serwis500.pl nie jest kolejnym sklepem internetowym, nie prowadzi sprzedaży opon, umożliwia natomiast zapoznanie się z ofertą oraz składanie zamówień na opony i rezerwację terminu ich montażu bezpośrednio na stronie internetowej wybranego przez Klienta serwisu ogumienia - partnera Serwis500.

Zakup i montaż opony ma miejsce w profesjonalnym serwisie ogumienia, często oferującym także sezonowe przechowywanie opon oraz inne usługi, nie tylko wulkanizacyjne, ale również w zakresie mechaniki samochodowej, czy obsługi klimatyzacji.