Co zrobisz na tej stronie

Co możesz zrobić na serwis500.pl

 

 

 

Serwis500.pl umożliwia zakup opon  online z rezerwacją terminu ich montażu w lokalnym warsztacie ogumienia.

Zamawianie opon jeszcze nigdy nie było tak proste, a terminy realizacji tak krótkie.

Na naszej stronie w przejrzysty sposób wyszukasz dogodną dla Ciebie lokalizację w jakiej chcesz skorzystać z usług sprawdzonego i polecanego wulkanizatora, a wybierasz spośród 300 lokalnych Partnerów, w całej Polsce.

Po wybraniu konkretnego serwisu możesz zarezerwować online termin sezonowej wymiany opon lub przejść do wyszukiwarki nowych opon

Możesz też krok wcześniej zacząć od wyboru opon by następnie wskazać interesującą Cię lokalizację.

 

Wybierając spośród 550 tyś opon, 200 różnych marek i prawie 7000 bieżników możesz  zamówić  opony do każdego typu pojazdu, a my dostarczymy je do wskazanego warsztatu na nasz koszt, w terminie do 48 godzin.

Jeśli w procesie składania zamówienia na opony dokonasz także rezerwacji terminu ich montażu, pozostanie Ci stawić się w serwisie w wybranym terminie. 

Na każdym etapie realizacji zamówienia będziesz wiedział co dzieje się z Twoimi oponami ze specjalnych powiadomień SMS i/lub email, a dzień przed wybranym terminem montażu przypomnimy Ci o wizycie w serwisie.

Zamawiasz opony i umawiasz się na ich montaż przy pomocy zaledwie kilku kliknięć. Wszystko w jednym miejscu,  w cenach Twojego lokalnego serwisu.

 

 

 

Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.

X
X