O nas

O nas

Serwis500.pl to innowacyjna platforma, która ułatwia życie właścicielom pojazdów i kierowcom, zapewniając pełną automatyzację zakupu opon oraz dostęp do szerokiej sieci warsztatów samochodowych, serwisów wymiany opon oraz warsztatów wulkanizacyjnych na terenie całej Polski. 
 
Platforma Serwis500.pl działa od 2016 roku. Stoi za nami jedna z największych hurtowni opon w Polsce - Latex Opony Sp. z o.o. z Opola. Firma z 60-letnią tradycją i silnym zapleczem logistycznym i magazynowym.
 
Korzyści, które zyskujesz korzystając z Serwis500.pl:
 
Zakup opon z usługą montażu w Serwisie
 
  • Gwarantujemy dostęp do szerokiej oferty opon kilkudziesięciu marek, w różnych przedziałach cenowych. Kupione przez Ciebie opony zostaną dostarczone do wybranego serwisu, a Ty umówisz się na ich wymianę w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie musisz się martwić o ich transport i przechowanie. Wszystkie korzyści dostępne są w jednym miejscu.
 
Automatyzacja procesu obsługi pojazdu
 
  • Nasza platforma działa w sposób zautomatyzowany, co pozwala Ci szybko i wygodnie zarezerwować termin wymiany opon w warsztacie lub serwisie wulkanizacyjnym bez zbędnych formalności i bez kolejek w sezonie. Nie musisz pamiętać o terminie wymiany, my wyślemy Ci przypomnienie o zbliżającej się dacie umówionej usługi.
 
Ogólnopolska dostępność
 
  • Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz w Polsce, Serwis500.pl umożliwia łatwe znalezienie odpowiedniego warsztatu lub serwisu, co sprawia, że korzystanie z usług obsługi pojazdu staje się jeszcze bardziej dostępne.
 
Bezpieczeństwo i gwarancja profesjonalnych usług
 
  • Serwis500.pl współpracuje z zaufanymi Partnerami, co zapewnia wysoką jakość usług i gwarantuje, że Twoim pojazdem zajmują się profesjonaliści. Jakość oferowanych usług jest na najwyższym poziomie i spełnia wszystkie standardy branżowe. Masz pewność, że Twój pojazd jest w dobrych rękach.
 
 
Korzystając z Serwis500.pl, zyskujesz dostęp do kompleksowej platformy, która ułatwia utrzymanie stanu Twoich opon w doskonałej kondycji, eliminując zbędne trudności związane z obsługą techniczną pojazdu.
 
Dla Partnerów
 
Jesteś właścicielem serwisu? Prowadzisz warsztat wulkanizacyjny? Chcesz dołączyć do grona Partnerów Serwis500.pl? Sprawdź teraz jak rozpocząć współpracę tutaj.Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.