Poznaj nasze marki


Lassa Tyres: Jakość i Bezpieczeństwo na Drodze

 

Opony odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i wydajności podczas jazdy samochodem. Dlatego warto poznać markę, która jest symbolem jakości i doskonałości w produkcji opon - Lassa Tyres.

Historia Sukcesu

Lassa Tyres to ceniony producent opon samochodowych o zasięgu międzynarodowym. Produkty tej marki cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie, co nie jest przypadkiem. Marka Lassa Tyres jest częścią tureckiej grupy Brisa, która jest partnerem joint venture z renomowanym gigantem Bridgestone Corporation. Od 1978 roku, opony Lassa zdobyły uznanie dzięki swoim doskonałym osiągom i jakości, co czyni je idealnym wyborem dla kierowców poszukujących bezpieczeństwa i komfortu.

 

Rozwój marka

Początki marki Lassa sięgają 1974 roku, kiedy to została założona przez Grupę Spółek Sabancı. Dziesięć lat później, po nawiązaniu partnerstwa joint venture z Bridgestone Corporation, firma przyjęła nazwę Brisa. Obecnie, opony Lassa produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii firmy Brisa oraz wyników badań i rozwoju (R&D).

 

 

Globalna Obecność

Firma stojąca za marką Lassa Brisa to jeden z czołowych producentów opon w Europie. Dysponują dwiema rozbudowanymi fabrykami, zlokalizowanymi w İzmicie i Aksaray. W tych zakładach co 2,5 sekundy powstaje jedna opona Lassa. Produkowane są opony do różnych rodzajów pojazdów, włączając samochody osobowe, SUV-y, lekkie i ciężkie ciężarówki, autobusy, pojazdy rolnicze i terenowe. Firma Brisa dostarcza opony Lassa do ponad 80 krajów na całym świecie dzięki rozbudowanej sieci dystrybutorów, wybranych ze względu na lokalizację, logistykę i doświadczenie.

 

 

Zaufanie w Jakość

Opony Lassa to produkty, które przeszły szczegółowe testy i zostały zaakceptowane przez niezależne instytucje badawcze. Opony Lassa zdobyły wiele nagród, w tym Krajową Nagrodę Jakości w 1993 roku i Europejską Główną Nagrodę Jakości w 1996 roku. Są również certyfikowane przez niemiecką instytucję TÜV SÜD. To oznacza, że opony Lassa spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

 

 

Klient w centrum uwagi

Lassa kładzie ogromny nacisk na zadowolenie klientów. Dla tej marki, połączenie najlepszego produktu z najlepszą obsługą klienta ma najwyższy priorytet. Dzięki tej filozofii korporacyjnej, Lassa utrzymuje swój status niezawodnej marki.

Dla Lassa Tyres, bezpieczeństwo, wydajność i zadowolenie klienta stoją zawsze na pierwszym miejscu. Opony tej marki to gwarancja jakości i spokojnej jazdy na każdej drodze.

 

 

Zrównoważony rozwój

Brisa konsekwentnie dąży do zrównoważonego rozwoju, podejmując szereg kroków w celu minimalizacji swojego wpływu na środowisko także poprzez zwiększenia udziału produktów ekologicznych w swoim portfolio, uwzględniając wpływ na środowisko przez cały cykl ich użytkowania. Poprzez innowacje i badania, firma pracuje nad opracowaniem produktów o niższych oporach toczenia, mniejszych emisjach i hałasie oraz mniejszej wadze. Przykładem jest opona Lassa Greenways, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o oszczędności paliwa i redukcji emisji, jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. To jedno z wielu działań, które Brisa podejmuje, aby przyczynić się do osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju, zarówno w zakresie ekologii, jak i społeczności lokalnej. 

 


Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.