Poznaj nasze marki


Opona ECSTA HS52 Kumho z wysokim wynikami w testach ADAC i Auto Bild

Opona ECSTA HS52 firmy Kumho uzyskała doskonały wynik w niedawnym teście opon przeprowadzonym przez największe w Europie stowarzyszenie samochodowe ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club) i jako jeden z zaledwie trzech produktów otrzymało ocenę „DOBRĄ”.


 

ECSTA HS52, opona letnia przeznaczona na europejskie drogi i warunki klimatyczne, zajęła trzecie miejsce za produktami firm Continental i Michelin, odnotowując najwyższy wynik wśród testowanych koreańskich marek opon.


 

W teście porównano osiągi opon letnich (rozmiar 215/55R17), znajdujących się w sprzedaży na rynku europejskim od 16 producentów, w tym Kumho Tire. Testy z udziałem Volkswagena T-Roca obejmowały dwa kluczowe obszary:

„bezpieczeństwo jazdy” - zachowanie na mokrej i suchej nawierzchni,

„równowagę środowiskową” - przebieg, odporność na zużycie, wydajność, poziom hałasu i zrównoważony rozwój.


 

Dzięki szerokiej gamie rozmiarów, pasujących zarówno do sedanów jak i modeli sportowych, bieżnik ECSTA HS52 ma solidny wzór bloków, który pozwala oponie utrzymać niezmiennie wysoki poziom przyczepności, zapewniając jednocześnie cichą, płynną i komfortową jazdę. Ponadto sztywne, mocne klocki barkowe opony zwiększają skuteczność kierowania, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo jazdy.


 

Kumho zostało również docenione za swoje możliwości technologiczne, gdy ECSTA HS52 zajęła drugie miejsce spośród 55 opon w niedawnym teście bezpieczeństwa hamowania, przeprowadzonym przez jeden z najbardziej prestiżowych europejskich magazynów, Auto Bild. Testowany rozmiar to 205/55R16, najczęściej kupowany element w popularnym europejskim segmencie samochodów kompaktowych.

 

Przejdź do oferty marki Kumho


Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.