Poznaj nasze marki


Pirelli P Zero E z prestiżowym tytułem "Opona Roku"

Pirelli P Zero E z prestiżowym tytułem "Opona Roku"


 

Współczesne innowacje technologiczne idą w parze z troską o środowisko, co doskonale odzwierciedla nowa opona Ultra High-Performance marki Pirelli - P Zero E. Ta wyjątkowa opona, łącząca w sobie doskonałą wydajność ze zrównoważonym rozwojem, niedawno została uhonorowana prestiżowym tytułem "Opona Roku" podczas 6. edycji Nagród Motoryzacyjnych 2023 w Paryżu.


 

Co świadczy o wyjątkowości nowej opony Pirelli P Zero E i dlaczego jest idealnym wyborem dla każdego kto poszukuje najwyższej jakości w segmencie opona Ultra High-Performance?

 

 


 

Doskonała ocena na etykiecie opon: Opona P Zero E otrzymała najwyższą ocenę na europejskiej etykiecie opon “A”, co świadczy o jej doskonałej wydajności i jakości.


 

Specjalne oznaczenie "Elect": Dzięki oznaczeniu "Elect" klienci są pewni, że opona ta została specjalnie zaprojektowana dla pojazdów elektrycznych, zapewniając im niski opór toczenia, redukcję hałasu i większy zasięg.


 

Zrównoważony rozwój: Wyprodukowana w ponad 55% z materiałów bio oraz pochodzących z recyklingu, opona ta stanowi istotny krok w kierunku ochrony środowiska, redukując ilość składników pochodzących z paliw kopalnych i minerałów. Dodatkowo co najmniej 50% użytych materiałów pochodzi ze zrównoważonej produkcji.


 

Redukcja wagi: Dzięki specjalnej technologii, waga opony została znacznie obniżona w porównaniu do tradycyjnych produktów Pirelli w tym segmencie, co przyczynia się do poprawy efektywności energetycznej pojazdu.

Redukcja wyniosła 42%, co przy komplecie opon daje AŻ 12 kilogramów.


 

RunForward: Opona P Zero E została wyposażona w technologię pozwalającą na przejechanie do 40km przy prędkości max. 80 km/h w przypadku przebicia.


 

Innowacyjne technologie: Zaawansowane technologie stosowane podczas projektowania opony, takie jak wirtualizacja oparta na sztucznej inteligencji i sieciach neuronowych, gwarantują nie tylko doskonałą wydajność, ale również bezpieczeństwo i komfort jazdy. Zastosowane przez dział R&D Pirelli symulatory pozwalają przewidzieć zachowanie się opony w różnych warunkach.

 

 


 


 

Nowa opona Pirelli P Zero E jest już dostępna na rynku wtórnym od stycznia 2024 roku.


 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opon marki Pirelli do samochodów osobowych i dostawczych: 

https://serwis500.pl/wszystkieopony?ac=opony&szerokosc=&profil=&srednica=&sezon[]=WIELOSEZONOWA&sezon[]=LETNIA&producent[]=PIRELLI&typ[]=OSOBOWA&sort=&price_from=&price_to=

 


Newsletter
Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera!
Wyślemy Ci powiadomienia o atrakcyjnych promocjach i nowościach.