Poznaj nasze marki


HANKOOK: bezpieczeństwo i gwarancja na zimę

W sezonie zimowym marka HANKOOK ma do zaproponowania dwie linie bieżników: bieżnik typowo zimowy I’CEPT i najnowszą oponę I’CEPT EVO3 oraz oponę całoroczną KINERGY 4S2.

Winter icept evo3 to najnowszy bieżnik w rodzinie i’CEPT EVO i zdecydowana poprawa osiągów w porównaniu do poprzednika. 

Osiągi na śniegu

Poprzeczne rowki w centralnej części bieżnika w kształcie lecącego ptaka pomagają wgryźć się w ośnieżoną nawierzchnię co poprawia prowadzenie w zimowych warunkach. Rowki zigzag w centralnej części bieżnika ułożone pod zoptymalizowanym kątem i w naprzemiennym kierunku poprawiają trakcję i skuteczność hamowania na śniegu. Specjalna budowa zimowych lameli 3D poprawia skuteczność hamowania podczas jazdy na śniegu oraz polepsza stabilność prowadzenia.

Osiągi na mokrej nawierzchni

Lamele wodne umieszczone pomiędzy lamelami zimowymi mają za zadanie wspomagać drenaż wody na zewnątrz bieżnika. Poszerzenie rowków barkowych pozwala na lepszą zdolność usuwania wody spod bieżnika i zmniejszenie ryzyka wystąpienia zjawiska aquaplaningu.

Mieszanka gumowa Aqua Pine

Mieszanka gumowa Aqua Pine inspirowana jest drzewami iglastymi odpornymi na trudne warunki pogodowe w sezonie zimowym. Zapewnia lepszą pracę opon na mokrej nawierzchni oraz na śniegu.

Osiągi na suchej nawierzchni

Poszerzone klocki barkowe sprzyjają lepszemu prowadzeniu na suchej nawierzchni, a redukcja grubości nacięć każdego klocka zwiększa ich sztywność i tym samym poprawia właściwości jezdne na suchej nawierzchni.

WINTER I’CEPT EVO 3  to zaawansowana technologia i niezawodne osiągi.

 

KINERGY 4S2 to wielozadaniowa harmonia na 4 pory roku

Poprzeczne rowki barkowe

Szerokie rowki poprzeczne oraz ich optymalny kąt rozwarcia zapewniają przyspieszone odprowadzanie wody. Dwustopniowy rowek efektywniej odprowadza wodę, a wklęsły mostek łączący zwiększa sztywność klocków bieżnika i zapewnia lepszą kierowalność na suchej nawierzchni. 

Rzeźba bieżnika

Unikalna rzeźba bieżnika w kształcie litery V zapewnia nie tylko stylowy wygląd, lecz także poprawia osiągi na śniegu i mokrej nawierzchni. 

Duża gęstość lameli letnich zwiększa sztywność klocków bieżnika, a to przekłada się na lepsze osiągi na suchej nawierzchni. Z kolei lamele zimowe 3D umieszczone symetrycznie zapewniają lepszą skuteczność hamowania w warunkach zimowych. Poprzez dodanie większej ilości klocków bieżnika zwiększona została trakcja na śniegu i poprawione hamowanie.

Technologia AquaPine

Nową generacja mieszanki gumowej oparta na naturalnych składnikach zapewnia optymalną sztywności gumy w szerokim zakresie temperatury oraz lepszą przyczepność na mokrej i ośnieżonej drodze. 

KINERGY 4S2 to doskonale zbalansowane osiągi przez cały rok!

 

 

Opony HANKOOK charakteryzują się doskonałymi parametrami i wysoką trwałością, dlatego też zapewniamy na nie dożywotnią gwarancję. (1)

Na serwis500.pl przejrzysz całą ofertę opon HANKOOK na zimę, zamówisz opony najlepsze dla Ciebie, umówisz się na ich montaż, a wszystko w jednym miejscu, bez czekania w kolejkach: https://bit.ly/serwis500_hankook

 

Warunki gwarancji oraz informacje, jak prawidłowo użytkować opony, znajdziesz na www.hankooktire.com/pl

 

źródło: materiały własne marki